mechanik/elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń przemysłowych w sprawności technicznej
  • bieżące identyfikowanie i usuwanie powstałych awarii (urządzenia pneumatyczne, elektryczne, mechaniczne)
  • ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie wymiany informacji o awariach i przeglądach
  • aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych

Wymagania stanowiska

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pneumatyki i automatyki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie na stanowisku mechnika - min. 2 lata
  • wykształcenie techniczne (preferowane: elektryka, mechatronika, automatyka)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 6500-7000 brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym lub trzyzmianowym
  • możliwość nadgodzin