Pracownik tunelowy

Opis stanowiska

EuroRessurs to szybko rozwijająca się firma, zatrudniająca doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Nasza kadra bierze czynny udział w różnorodnych projektach, pracując dla czołowych dostawców norweskiego sektora energetycznego i infrastrukturalnego. Projekty zlokalizowane są na stoczniach, rafineriach i innych obiektach budowlanych na terenie Norwegii. We współpracy stawiamy na lojalność, transparentność i ciągły rozwój.

Aktualnie, dla naszych klientów poszukujemy
PRACOWNIKÓW TUNELOWYCH

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na projektach tunelowych min. 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy z krajów skandynawskich- mile widziane

Czego oczekujemy od naszych pracowników?

  • Pełnego zrozumienia i poszanowania zasad BHP
  • Dokładności, odpowiedzialności i samodzielności w pracy
  • Zorientowania na cel i pracy zespołowej
Mile widziane- doświadczenie zagraniczne i aktualny norweski d-number, CV w języku angielskim

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego- o szczegółach poinformuje rekruter
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach/campach jednoosobowych, wyżywienie, bilety lotnicze
  • Niezbędną odzież i sprzęt do pracy
  • Pracę w systemie rotacyjnym- zależy od projektu
  • Norweską umowę na 100%, podpisaną na czas nieokreślony
  • Wsparcie koordynatora projektu i pomoc w sprawach urzędowych
  • Możliwość kursów i dalszego rozwoju zawodowego
  • Terminowe wypłaty

Language
Level