Praca przy zszywaniu smyczy Białystok, Biłgoraj

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pracy i Rekrutacji z licencją wydaną przez Marszałka województwa podlaskiego (nr. 15987). Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Opis stanowiska

  • zszywanie jednego małego elementu taśmy tekstylnej z drugą
  • praca prosta i lekka

Wymagania stanowiska

  • kobiety 24-50 lat
  • wymagana podstawowa znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • przyuczenie do zawodu
  • wszelką pomoc w formalnościach
  • pełną opiekę nad pracownikiem przez cały okres zatrudnienia
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę

Adres zamieszkania