Zbiór i sortowanie szparagów

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.

Opis stanowiska

Praca w niemieckim gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów na polu oraz ich maszynowym sortowaniu na hali. Szparagi są uprawiane bez folii. Pracownik jest również zobowiązany do wykonywania wszystkich innych prac zleconych przez pracodawcę. Szparagi są zbierane również podczas deszczu. Wymagana jest gotowość do wykonywania bardzo wymagającej pracy fizycznej (w pozycji pochylonej i stojącej). Pracodawca oczekuje odpowiedniego tempa pracy, zaangażowania w wykonywane obowiązki, umiejętności pracy w grupie, wykonywania poleceń bezpośredniego przełożonego zgodnie z wytycznymi oraz realizacji całego kontraktu.
Stanowiska pracy dla mężczyzn i par.
Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance - 738 zł (organizacja transportu do Niemiec, ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Długość kontraktu: ok. 1,5 miesiąca
Termin wyjazdu: 17.05 (piątek)
Miejsce pracy: Lübbenau - Niemcy

Wymagania stanowiska

- dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (ok.1,5 miesiąca - do ok. 24.06)
- w pierwszej kolejności preferowane osoby z doświadczeniem w zbiorach szparagów
- bardzo dobry stan zdrowia, gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej
- duża motywacja do pracy
- należy zabrać ze sobą ubranie i obuwie robocze

Oferujemy

- długość kontraktu: ok.1,5 miesiąca, niemiecka umowa
- pracę w systemie godzinowo - akordowym: 13,00 Euro/ brutto za godzinę i/lub 0,80 Euro/ brutto za kg zebranej szparagi (na początku zbiorów gdy jeszcze nie ma dużego wysypu obowiązuje stawka godzinowa a w przypadku dużego wysypu system akordowy; pracownicy będą informowani o konkretnym systemie wynagradzania)
- 40-50 godzin pracy w tygodniu w zależności od wysypu i zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu
- wynagrodzenie wypłacane miesięcznie przelewem na konto walutowe pracownika
- zakwaterowanie w nowczesnych mieszkaniach pracowniczych, pokoje 2-3 osobowe: łazienka (prysznic, WC, pralka) oraz w pełni wyposażona, wspólna kuchnia, koszt- 10 Euro/osoba za dobę
- po zrealizowaniu całego kontraktu przewidziana jest premia w wysokości 130 Euro/ osoba

- nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134463295 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)

Adres zamieszkania

Umiejętności, doświadczenie

Dodatkowe informacje