Współpraca na ,,skoczka''

Opis stanowiska

Zapraszamy Panie opiekunki chętne do współpracy ,,na skoczka''. Praca ta będzie polegać na krótkich- max 14 dniowych zleceniach w celu rozpoczęcia i przygotowania danej szteli dla kolejnej opiekunki.
Stawka przy umowie zleceniu: 75€- ok. 2300€ miesięcznie
Stawka przy umowie gewerbe: 85€- ok. 2500€ miesięcznie
Przykład: chętna opiekunka zgłasza swoją dostępność na miesiąc: wyjeżdża do Niemiec i tam dostaje swoje auto oraz telefon służbowy. W ciągu tego miesiąca rozpoczyna zlecenia (kilka) po max 14 dni.

Wymagania stanowiska

Oferta skierowana dla Pań z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (B2/C1),
z prawem jazdy,
doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi,
które są elastyczne i dostępne,
mile widziane szkolenia i kursy lub wykształcenie medyczne.

Oferujemy

Zapewniamy: służbowy telefon oraz auto.
Możliwość zawarcia umowy zarówno polskiej, jak i niemieckiej: zlecenie lub gewerbe.