Technik Utrzymania Ruchu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Zapewnienie bieżącego utrzymania linii technologicznych oraz towarzyszącej infrastruktury w zakresie elektromechaniki
Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów, przeglądy urządzeń i instalacji elektrycznych i elektromechanicznych
Wykonywanie okresowych przeglądów, realizacja działań prewencyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem
Wykonywanie diagnostyki układów napędowych i elementów maszyn, działania zapewniające ciągłość produkcji
Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
Współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie schematów elektrycznych prostych połączeń systemów sterowania i zamawianie części zamiennych

Wymagania stanowiska

Wykształcenie min. średnie techniczne
Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
Znajomość układów automatyki przemysłowej, umiejętność czytania schematów
Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych w pracy na stanowisku elektromechanika w firmie produkcyjnej
Umiejętność i uprawnienia do spawania MIG MAG
Mile widziana znajomość środowiska sterowania Allen-Bradley
Uprawnienia eksploatacyjne SEP gr. I, II, III

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej grupie specjalistów
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie( premie + dodatki)
Pracę w systemie zmianowym 6-14/14-22
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Pakiet benefitów ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne)

Elektryk/Automatyk