Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej
Współpraca z zespołem inwestycyjno-produkcyjnym- wsparcie w projektach
Analiza procesu produkcyjnego w tym generowanie działań usprawniających
Współpraca z działem utrzymania ruchu w celu utrzymania parku maszynowego w dobrej kondycji

Wymagania stanowiska

Wykształcenie kierunkowe- automatyka, elektronika itp.
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Umiejetności organizacyjne, analityczne
Szybkość w podejmowaniu decyzji

Oferujemy

Pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
Dobre wynagrodzenie
Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.
Przemysł / Produkcja