Specjalista ds. zatrudniania cudzoziemców, koordynator ENG

Opis stanowiska

*Formularz aplikacyjny znajduję się pod treścią oferty

Do pracy poszukujemy osoby, której zadaniem będzie prowadzenie grupy cudzoziemców pracujących w zakładach klientów, prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę oraz kart pobytu. Szczególnie cenić będziemy u kandydatów doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców (tego możemy też nauczyć) oraz znajomość języka angielskiego. Koniecznością jest rónież bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Praca polega na:

  • zatrudnianiu cudzoziemców (prowadzenie dokumentacji kadrowej),
  • uzyskiwaniu zezwoleń na pracę oraz kart pobytu dla cudzoziemców,
  • wizytacje w zakładach pracy klientów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z obsługa zatrudnianych cudzoziemców

Wymagania stanowiska

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców,
  • bardzo dobra znajomość jezyka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie,
  • samodzielność w pracy a umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • prawa jazdy oraz umiejętność prowadzenia pojazdów,

Oferujemy

  • wynagrodzenie:  5 200 zł brutto (okres próbny - 2 miesiące) po okresie próbnym 5 500 zł brutto + bogaty system premiowy
  • premia stnowi od 30 % do 100 % płacy zasadniczej
  • wynagrodzenie netto łączne z premią od 6 000 zł netto
  • stabilność zatrudnienia
  • czas pracy: od 8.00 do 16.00 (poniedziałek - piątek)
  • miła atmosfera w pracy
  • forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe informacje:

  • termin rozpoczęcia pracy: praca od zaraz
  • miejsce wykonywania pracy: Katowice