Specjalista ds. rekrutacji (rynki wschodnie)

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie kandydatów gł. z Ukrainy, Białorusi, Rosji do pracy w Polsce przy pomocy różnych metod rekrutacji,

  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,

  • realizacja projektów rekrutacji tymczasowych na stanowiska niższego i średniego szczebla (gł. zakłady produkcyjne, logistyka)

  • obsługa administracyjna pracowników,

  • utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami i kandydatami,

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, dbanie o rozwój współpracy,

  • tworzenie raportów i zestawień, uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych i podsumowujących,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,

  • znajomość technik rekrutacyjnych oraz procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców,

  • znajomość j. rosyjskiego i /lub ukraińskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,

  • umiejętność pracy w zespole i efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami,

  • komunikatywność, entuzjazm i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu oraz przełożonych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • jasny i bardzo atrakcyjny system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • przyjazne, dobrze wyposażone biuro oraz pyszna kawa i herbata - zapraszamy.