Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem naszych spółek Grupa HR Quality Polska poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko

Specjalisty ds. Kadr i Płac

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców,
  • administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia,
  • sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS i PIT,
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • kontakt z klientami zależnie od potrzeb zespołu.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym (mile widziane w fimach zatrudniających powyżej 100 osób lub rozliczających większe zespoły pracowników),
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego - mile widziane doświadczenie w rozliczaniu oddelegowania,
  • znajomość programu ENOVA lub podobnych,
  • praktyczna znajomość programu Płatnik oraz programów z pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • nowoczesne narzędzia IT,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • siedzibę biura na południu Krakowa.