Specjalista ds. kadr i płac / Payroll specialist

Opis stanowiska

Dla naszego stałego klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjno-konsultingowej z branży energetycznej, szukamy do biura w Krakowie specjalisty w zakresie kadr i płac.
Zadania na stanowisku:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.),

  • obsługa dokumentacji związanej z delegowaniem pracowników za granicę, w tym występowanie o certyfikaty A1 i EKUZ,

  • prowadzenie postępowań legalizacyjnych we współpracy z kancelarią prawną, w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem cudzoziemców,

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników, w tym pracowników delegowanych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, przygotowanie danych do GUS,

  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dla Zarządu,

  • przygotowywanie i opiniowanie wewnętrznych dokumentów tj. regulaminów, procedur, zarządzeń, itp.,

Wymagania stanowiska

  • minimum 2- letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej,

  • doświadczenie w zakresie delegowania do pracy za granicę, zatrudniania obcokrajowców w Polsce,

  • dobra znajomość języka angielskiego, język francuskim będzie dodatkowym atutem,

  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność, skrupulatność, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • znajomość programów Płatnik, PUE, Comarch Optima.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną (pakiet Luxmed),

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykształcenia.