Spawacz MIG MAG Zwaag

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Spawacz MIG MAG

Opis Stanowiska:

Nasz klient jest wiodącym producentem średnich i ciężkich konstrukcji stalowych dla budownictwa i przemysłu
w północno-zachodniej Holandii. Zatrudniająca około 60 pracowników firma działa w całej
branży konstrukcji stalowych, od projektowania po produkcję, konserwację i montaż.

Obecnie poszukuje wykwalifikowanych spawaczy w metodzie MIG/MAG.

Obowiązki:

  • Będziesz członkiem zespołu w firmie zlokalizowanej w Zwaag
  • Spawanie belek ze stali czarnej w pozycji pachwinowej
  • Spawanie również w warstwach (5 do 8 warstw)
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w spawaniu czarnej stali 135 i 138
  • Doświadczenie w spawaniu konstrukcji wsporczych - grubości profili do 50 mm
  • Ważne uprawnienia spawalnicze
  • Prawo jazdy + Własne auto (dodatkowy atut)

Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie 2000 - 2400 euro netto/mies.
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania