Site manager / Inżynier PV

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma działająca m.in. w branży instalacji solarnych w Polsce i zagranicą poszukuje odpowiednich osób - inżynierów do pracy w Krakowie oraz w delegacjach, na stanowisku
Site Managera

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne, inżynier elektryk, energetyk, OZE),

  • Doświadczenie w organizacji pracy na budowach, zarządzaniu projektami w terenie, konstrukcjach i instalacjach energetycznych,

  • Doświadczenie w nadzorze nad planowaniem dostaw, kontroli jakości prac,
  • Mile widziane doświadczenie jako Site/ Quality Engineer/Construction Manager, najlepiej w fotowoltaice,

  • Angielski min. B2 (zwłaszcza w kwestiach technicznych)
  • Komunikatywność i predyspozycje do zarządzania i pracy w grupie,

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i stresu

  • Prawo jazdy kat.B

  • Dyspozycyjność, praca na wyjazdach krótko- i długoerminowych (do ok. 3 tygodni)

Oferujemy

  • rodzaj umowy: umowa o pracę, inne formy np. B2B do uzgodnienia

  • wynagrodzenie: atrakcyjne podstawowe w ww. formach, zależne od doświadczenia, umiejętności i dyspozycyjności,

  • premie, benefity: premie za realizację wyznaczonych planów, diety dot. pracy na kontraktach zagranicznych,

  • płatne nadgodziny, płatne okresy kiedy nie można wykonywać montaży (sezonowo, ze względu na pogodę gł. podczas zimy), pracodawca opłaca zakwaterowanie i wyżywienie w czasie delegacji oraz prywatną opiekę medyczną,

  • warunki i narzędzia pracy: narzędzia pracy biurowej, samochód,

  • godziny pracy, ew. delegacje: praca w systemie 8 godzinnym, ewentualne nadgodziny płatne, praca gł. poza miejscem zamieszkania w lokalizacjach gdzie prowadzone są inwestycje w Polsce i zagranicą