Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Agencja HR LEVEL WORK nr Certyfikatu 10944/ 17663

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • stała współpraca z firmami (spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia) w zakresie zagadnień związanych z ich bieżącą działalnością,
  • ewidencja dokumentów księgowych w programie finansowo-księgowym Comarch Optima, analiza zapisów księgowych, uzgodnienia kont rozrachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz VAT,
  • kompleksowym prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • udokumentowana wiedza z zakresu rachunkowości i podatku,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych z zakresu PDOP oraz VAT,
  • umiejętność współpracy z wymagającym klientem,
  • wymagana bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy  lub  B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie zawodowego,
  • prace poniedziałek – piątek w godz. 8:00 - 16:00,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.