Regionalny specjalista ds. sprzedaży usług HR (praca zdalna) - pomorskie oraz kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

W Kono będziesz zajmował się :

·         sukcesywnym pozyskiwaniem nowych klientów oraz budowaniem i utrzymaniem trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie,

·         przygotowywaniem i przedstawianiem ofert handlowych i umów dla klientów,

·         koordynowaniem wdrażania realizacji zamówienia,

·         raportowaniem zgodnym z wewnętrznymi standardami,

·         monitorowaniem lokalnego rynku oraz działań konkurencji,

·         współpracą z pozostałymi działami firmy,

Wymagania stanowiska

Oczekiwania Kono:

·         minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług, warunek konieczny,

·         znajomość branży HR,

·         umiejętność  budowania relacji, pozyskiwania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z klientami

·         umiejętności negocjacyjne,

·         nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,

·         kreatywność i samodzielność w działaniu,

·         Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)

·         czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

W Kono mamy dla ciebie:

·         pracę w inspirującym międzynarodowym środowisku, otwartym na ludzi kreatywnych,

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) + PREMIA,

·         dynamiczną, zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży transgranicznego delegowania pracowników,

·         niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

·         partnerską współpracę nastawioną na Wspólny Sukces,

·         możliwość rozwoju osobistego,