Recruiter/Specjalista ds. rekrutacji z j. angielskim

Opis stanowiska

  • Współpraca z agentami/pośrednikami z krajów azjatyckich,
  • Poszukiwanie kandydatów przy użyciu różnorodnych metod oraz dopasowywanie ich oczekiwań i kompetencji do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych,
  • Publikowanie ofert pracy na portalach internetowych zgodnie ze standardami firmy,
  • Rekrutowanie potencjalnych pracowników i nadzór nad obiegiem dokumentów legalizacyjnych (ty nie zajmujesz się dokumentami, mamy od tego dział Kadr)
  • Wsparcie w działaniach marketingowych,

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka Angielskiego – Warunek konieczny,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w rekrutacji pracowników zagranicznych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie własnej bazy agentów/pośredników na rynku azjatyckim -będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wiedza z zakresu legalizacji pracy w Polsce,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

  • Pracę w inspirującym międzynarodowym środowisku, otwartym na ludzi kreatywnych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju osobistego (3-mce umowa zlecenie, następnie umowa o pracę)
  • Dynamiczną, zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży transgranicznego delegowania pracowników,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia + PREMIE półroczne,
  • Partnerską współpracę nastawioną na Wspólny Sukces,
  • Praca od poniedziałku do czwartku do 16:00, piątki do 14:00.