Przedstawiciel handlowy FMCG/HoReCa

Opis stanowiska

Do firmy z branży FMCG / HoReCa poszukujemy handlowców w sprzedaży D2D i B2B,
  • sprzedaż produktów spożywczych, gł. napojów na powierzonym terenie,

  • realizacja planów sprzedaży, raportowanie wyników,

  • utrzymywanie i pozyskiwanie nowych klientów,

  • monitorowanie lokalnego rynku,

  • odpowiednie reprezentowanie firmy w terenie,

Wymagania stanowiska

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze pracy,

  • umiejętność nawiązania dobrego i efektywnego kontaktu z klientami,

  • motywacja do pracy, systematyczność i dobra organizacja,

  • konsekwencja w realizacji celów sprzedażowych.

  • prawo jazdy: kat. B i doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych,

  • znajomość branży FMCG,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – rynek DoodToDoor

Oferujemy

  • praca na umowę B2B, ew. umowę zlecenie i po okresie próbnym umowa o pracę – w pełnym wymiarze czasu pracy (zadaniowy, w lokalizacjach przekazanych przez pracodawcę),

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo premie od sprzedaży,

  • narzędzia pracy: niezbędne biurowe i inne - do wykonania obowiązków.