Pracownik utrzymania czystości w hotelu. Praca dla niepełnosprawnych

Opis stanowiska

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego ofertę tę kierujemy wyłącznie do osób z niepełnosprawnością. Więcej na stronie: https://mywspieramy.org

Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla naszego klienta, sieci hotelowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik utrzymania czystości w hotelu

Zakres obowiązków:
* dbanie o porządek w częściach wspólnych hotelu (toalety, sale konferencje, korytarze)
* inne drobne prace zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Wymagania:
* stan zdrowia umożliwiający sprawne wykonywanie prac,
* gotowość do pracy fizycznej.

Pracodawca oferuje:
* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska,
* benefity pracownicze zgodnie z regulaminem.