Pracownik transportu- Operator wózka widłowego

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Odbiór odpadów spod wydziałów,
Obsługę tableta,
Obsługę autoklawów i urządzeń pomocniczych,
Obsługę belownicy.

Wymagania stanowiska

Prawo jazdy kat. B oraz/lub uprawnienia na wózki widłowe UDT,
umiejętność pracy w zespole,
Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej oraz w weekendy,
Podstawowa obsługa tabletu,
Mile widziane uprawnienia SEP E2 lub chęć ich zdobycia.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą stałej pracy
Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (firma zapewnia wyrobienie uprawnień na wózki UDT jeśli ich nie posiadasz),
Bezpieczne środowisko pracy,
Pracę w międzynarodowej firmie,
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie+ spory pakiet benefitów w tym dofinansowanie dojazdów do pracy
Logistyka / Dystrybucja
Praca fizyczna
Przemysł / Produkcja