Pracownik księgowości

Opis stanowiska

W Fundacji Bullerbyn prowadzimy liczne projekty w ramach Szkoły Podstawowej i Liceum, Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Placówki Oświatowej. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu księgowo-kadrowego i będzie nas wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem. Mile widziane osoby, które już kiedyś pracowały w szkole, rozliczały dotację oświatową i wiedzą czym jest ODPN.

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym,

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu księgowego,

  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • zamykanie okresów sprawozdawczych i sporządzanie sprawozdań / udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • współpraca z innymi działami fundacji,

  • przygotowywanie danych do raportów, zestawień i sprawozdań okresowych (w tym rozliczanie i sprawozdawczość dotacji oświatowej),

  • współudział w zamknięciu roku i przygotowaniu do rocznego audytu,

Wymagania stanowiska

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie w kierunku finansów lub rachunkowości,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy w placówce oświatowej i obsługi ODPN będzie dodatkowyym atutem,

  • znajomość MS Office, w tym programu MS Excel,

  • znajomość programów księgowych,

  • znajomość przepisów w zakresie podatków i rachunkowości,

  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji w powyższym zakresie,

  • dobra organizacja pracy, zdolności analityczne, samodzielność,

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • zatrudnienie od listopada 2024 na pełen etat,

  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i rozwój zawodowy,

  • dobrą atmosferę, szacunek i pozytywne podejście do pracownika,
  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dofinansowanie do karty benefit / multisport,

  • miejsce pracy - Warszawa, ul. Piękna 11,