Pracownik gospodarczy, utrzymanie czystości. Praca dla niepełnosprawnych

Opis stanowiska

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego tę ofertę kierujemy do osób niepełnosprawnych. Więcej na naszej stronie: https://mywspieramy.org

Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla naszego klienta, sieci hotelowej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik gospodarczy do działu utrzymania czystości
Miejsce pracy: Kraków, Kazimierz

Zakres obowiązków:
* Dbanie o czystość i porządek rejonów ogólnodostępnych, zaplecza hotelowego oraz terenów zewnętrznych.
* W razie konieczności posprzątanie wyznaczonych pokoi.
* Wspieranie pracy pań pokojowych.
* Przeprowadzanie regularnych inspekcji sprzętu.

Wymagania:
* Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie obowiązków, w tym przenoszenia ciężkich przedmiotów (prania, wyposażenia, itp)
* Gotowość do wykonywania wszystkich obowiązków.
* Gotowość do nauki i stosowania wydajnych metod pracy.
* Gotowość do pracy również w weekendy

Pracodawca oferuje:
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska.
* Jeden ciepły posiłek w dniu pracy.
* Opieką medyczną Enelmed.
* Dofinansowanie do karty multisport.