Pracownik dozoru, portier. Praca w nocy dla osoby z orzeczeniem. Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy przy dozorze. Praca od poniedziałku do piątku, wyłacznie w godzinach nocnych. Miejsce pracy: Warszawa, ul Zawodzie (Augustówka). Dojaz autobusem 108, 163, 263, N31

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe lub doświadczenie w branży produkcyjnej,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- zaangażowanie,
- punktualność.

Zakres obowiązków:

- obsługa wagi towarowej,
- kontrola załadunku i rozładunku autocystern zgodnie z harmonogramem,
- wystawianie dokumentów magazynowych,
- współpraca z pracownikami produkcji,
- kontrola stanowiska pracy przed jej rozpoczęciem,
- utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Pracodawca oferuje:

- wynagrodzenie zasadnicze: 3.010 zł brutto, od 1.01.2023: 3.490 zł brutto,
- dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
- dofinansowanie do pakietu medycznego,
- dofinansowanie do karty multisport,
- umowę o pracę, okres próbny 3 miesiące.

Prosimy o wyrażenie zgód