Pracownik administracyjno-biurowy z j. niemieckim

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Praca administracyjno - biurową
Wprowadzanie danych do systemu oraz ich weryfikacją
Wykonywanie zleceń
Współpraca z pozostałymi działami firmy i jej centralą

Wymagania stanowiska

Wykształcenie minimum średnim
Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
Umiejętność obsługi komputera
Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
Umiejętność pracy w grupie
Motywacja i chęć nauki nowych rzeczy

Oferujemy

Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie
Umowę o pracę, pełny etat - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
Możliwość pracy także dla osób uczących się
Przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju zawodowego
Ciekawe i niestandardowe benefity
Pracę w przyjaznym środowisku
Administracja biurowa
- Ciekawe i niestandardowe benefity - Praca w firmie o niezwykle przyjaznej kulturze organizacyjnej