Pracownicy biurowi ze znajomością różnych j. obcych!

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Praca biurowa w różnych działach - rekrutujemy na stanowiska związane z obszarem IT – helpdesk , finansów, HR, sprzedaży i zamówień czy obsługi Klienta.
Codzienna praca z wykorzystaniem danego języka obcego

Współpraca z innymi działami firmy

Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Praca w lokalizacjach: Gdańsk, Katowice, Kraków, Opole, Lublin, opcja także pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym

Wymagania stanowiska

Znajomość dwóch języków obcych: niemieckiego, francuskiego, norweskiego, szwedzkiego, czeskiego, słowackiego, holenderskiego, włoskiego, węgierskiego, fińskiego, duńskiego, portugalskiego, hebrajskiego, hiszpańskiego oraz języka angielskiego na poziomie min. B1

Umiejętność pracy na komputerze i środowisku MS Office

Otwartość na pracę z ludźmi

Chęć zdobywania doświadczenia i pracy w międzynarodowym środowisku

Nastawienie na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

PRACĘ ZDALNĄ LUB W MODELU HYBRYDOWYM

Atrakcyjne wynagrodzenie stałe na starcie

Możliwość zdobycia dobrej pracy bez doświadczenia

Okres wdrożenia pod okiem specjalistów

Bogaty pakiet szkoleń oraz wparcie w sferze edukacji

Opieka medyczna i dodatkowe ubezpieczenia

Wiele innych ciekawych i niebanalnych benefitów

Pracę i rozwój w branży przyszłości!

Administracja biurowa
IT