Praca w winnicy

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.

Opis stanowiska

Przewidywane wynagrodzenie miesięczne 1.850 EUR NETTO do 2.000 EUR NETTO (8.000 ZŁ NETTO do 9.000 ZŁ NETTO) + premia 250 EUR na pokrycie kosztów podróży.

Dołącz do naszej grupy pracowników w winnicach w okolicach Beaune, Mâcon i Sancerre we Francji! Poszukujemy osób rzetelnych, zmotywowanych i w dobrej kondycji fizycznej.

Obowiązki obejmują:

Przycinanie winorośli
Przywiązywanie pnączy
Usuwanie zbędnych pędów
Plewienie i usuwanie chwastów
Naciąganie drutów między palikami podtrzymującymi winorośl

Długość kontraktu: w zależności od potrzeb danej winnicy 6-8 tygodni.
Termin wyjazdu: 18 maj i 25 maj.

Wymagania stanowiska

- Zapał do pracy na świeżym powietrzu i akceptacja słonecznej pogody.
- Doświadczenie w pracach na winnicy lub innych pracach rolniczych mile widziane.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub francuskim na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację z pracodawcą.
- Mozliwość wyjazdu własnym samochodem.
- Szacunek i dobra kultura osobista w kontaktach z pracodawcą i współpracownikami.
- Podleganie polskiemu systemowi ubezpieczeń społecznych przez minimum 30 dni przed wyjazdem.
- Maksymalna dyspozycyjność wymagana do 20.07.2024.

Oferujemy

- Długość kontraktu: od 4 do 8 tygodni umowa o pracę tymczasową.
- Zakwaterowanie zapewnione przez właściciela winnicy.
- Pokrycie kosztów przejazdu Polska – Francja.
- Bezpłatne prywatne ubezpieczenie Signal Iduna.

- 40-48 godzin pracy w tygodniu, 5 lub 6 dni w tygodniu.
- Wynagrodzenie: 11,65 EUR/h brutto (9,40 euro netto) + 10% ekwiwalent urlopowy + nadgodziny płatne zgodnie z przepisami francuskimi + dodatek na wyżywienie: 12 EUR/dzień pracy
- Nasz zespół monitoruje postępy, pomaga w rozwiązywaniu problemów oraz zapewnia odpowiednie warunki pracy.

Brak opłat rekrutacyjnych.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem 13 446 32 95 lub 669 586 699 (pon.-pt. 9:00-16:00) lub Aplikuj poniżej.

Adres zamieszkania

Umiejętności, doświadczenie

Dodatkowe informacje