PRACOWNIK PRODUKCYJNY W WYKROTACH! Od zaraz!

Oferujemy

Praca BEZ DOŚWIADCZENIA

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O

zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów

w Wykrotach poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Pracownik produkcyjny bez doświadczenia
  • Monterzy bez doświadczenia
  • Operatorzy wózka widłowego
  • Operatorzy CNC
  • Operatorzy automatów spawalniczych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwym przejściem na umowę bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie na poziomie 3800 - 4700 netto w zależności od stanowiska
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
  • karta Multisport
  • premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
  • premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy

Opis stanowiska

Wymagania stanowiska

Wymagania stanowiska:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYPEŁNIENIE KRÓTKIEGO FORMULARZA

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód