PRACA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Opis stanowiska

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i poszukujesz pracy? Zarejestruj się w naszym systemie, my znajdziemy pracę dla Ciebie

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Naszą ofertę kierujemy do osób niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia zarówno w trybie pracy stacjonarnej, jak i zdalnej. Współpracujemy z firmami z różnych branż i pomagamy pracodawcom w doborze najlepszych osób do pracy.

Każdą rekrutację rozpoczynamy od kontaktów z osobami zarejestrowanymi w naszej bazie

Na bieżąco analizujemy aplikacje, które przesyłane są do naszego wewnętrznego systemu rekrutacyjnego. Pamiętaj, że Twoje CV to pierwszy krok do nowej pracy. Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego, zorganizujemy bezpłatne szkolenia, które przygotują Cię do profesjonalnego wykonywania powierzonych obowiązków.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne

Osoba z niepełnosprawnością pobierająca świadczenie rentowe może pracować i realizować się zawodowo.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć pracę, zgodnie z Twoimi kwalifikacjami i oczekiwaniami odnośnie miejsca wykonywania pracy. Z nami możesz znaleźć pracę w administracji, księgowości, obsłudze klienta, w marketingu. Mamy oferty w branży ochraniarskiej i usługach porządkowych praktycznie w każdej miejscowości w kraju.

Szukasz pracy? Wyślij swoje CV. Dołączenie orzeczenia jest dobrowolne ale przyśpiesza proces zatrudnienia. Czekamy na Ciebie!