Operator maszyn

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Obsługą maszyn produkcyjnych
Ustawianiem parametrów zgodnie z danym zamówieniem
Terminowym realizowaniem harmonogramu produkcji
Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Dbaniem o stanowisko pracy

Wymagania stanowiska

Zaangażowaniu i motywacji do pracy
Chęci podjęcia pracy na dłużej
Umiejętności pracy w grupie
Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie mile widziane

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe + premie
Umowa o pracę tymczasową lub umowa o pracę
Pracę po 8 lub nawet 12 godzin dziennie
Rozwoju zawodowy w strukturach firmy - rozbudowana matryca kompetencji, od poziomu Ucznia do poziomu Eksperta, za czym idzie wzrost wysokości wynagrodzenia
Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy
Pakiet szkoleń wewnętrznych
Pracę w przyjaznym środowisku
Przemysł / Produkcja