Operator maszyn przemysłowych/drukarskich (przyuczenie)

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Operator maszyn przemysłowych/drukarskich (przyuczenie)

Nasz Klient - niezależna, innowacyjna firma poligraficzna zatrudniająca 135 pracowników i specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości opakowań konsumenckich dla międzynarodowego przemysłu spożywczego, głównie w segmentach rynku takich jak herbata, kawa, ciastka, słodycze i napoje. Firma jest mistrzem opakowań giętkich, opartych na tworzywach sztucznych i papierze, przy czym w celu uzyskania optymalnej jakości zawsze stosuje się wklęsłodruk. Obecnie poszukuje osób chętnych do przyuczenia na stanowisko operator maszyn.

Obowiązki:

  • Prace ogólnomaszynowe takie jak: wieszanie rolek, wymiana cylindrów, wymiana farb
  • Precyzyjne logowanie i wylogowanie z systemu ERP
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas produkcji

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych/drukarskich
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Prawo jazdy + własne auto (dodatkowy atut)
  • Komunikatywny angielski/holenderski (B1-B2)
Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 1800 - 2100 euro netto/mies.
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

Adres zamieszkania