Operator UDT POZNAŃ TW

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pracy i Rekrutacji z licencją wydaną przez Marszałka województwa podlaskiego (nr. 15987). Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Opis stanowiska

Projekt Plus HR to agencja pracy o ogólnopolskim zasięgu z biurami regionalnymi. Znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia.
Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.
Nasze rozwiązania obejmują systemy motywacyjne, takie jak konkursy, premie stażowe oraz inne formy gratyfikacji, które wspierają rozwój i zaangażowanie pracowników.

Aktualnie poszukujemy Operatorów UDT do pracy w Poznania (kompania piwowarska)

Wymagania stanowiska

  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych (wózek boczny wysokiego składowania)
Zadania:
  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety itd.) oraz odbiór produktu gotowego
  • transport materiałów po terenie magazynu
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja)
  • przestrzeganie zasad BHP
  • inne prace pomocnicze

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie 32 zł brutto/godz + premie
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Praca zmianowa: 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • Praca od zaraz - umowa zlecenie
  • Możliwość zakwaterowania
  • organizujemy stabilną, stałą pracę
  • zapewniamy pracę od zaraz
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:
  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
  • Możliwość awansu zawodowego

Adres zamieszkania