Operator Produkcji

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Proste prace manualne
Obsługa maszyn produkcyjnych
Realizacja wymagań jakościowych względem produktu oraz procesu produkcyjnego
Przestrzeganie wszelkich przepisów  BHP i instrukcji
Organizacja linii produkcyjnej i dbałość o stanowisko pracy
Aktywny udział w działaniach i projektach firmy związanych z ciągłym doskonaleniem

Wymagania stanowiska

Umiejętności manualne
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
Komunikatywna znajomość jezyka polskiego
Samodzielność
Dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
Chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo nowoczesnej firmie
Pracę w oparciu umowę o pracę tymczasową z perspektywą stałej pracy
Dogodna lokalizacja firmy- możliwość dojazdu komunikacją miejskPracę w przyjaznej atmosferze
Logistyka / Dystrybucja
Przemysł / Produkcja