Operator Maszyn

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (przygotowanie, ustawianie parametrów, uruchamianie, korygowanie ustawień, przezbrajanie, wyłączanie)
Kontrolowanie procesu produkcyjnego
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
Zgłaszanie awarii i problemów technicznych
Czyszczenie linii produkcyjnej, pracami porządkowymi

Wymagania stanowiska

Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
Książeczka sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia
Motywacjia do rozwoju w branży spożywczej
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie miesięczne i jakościowe
ZATRUDNIENIE BEZPOŚRENIO PRZEZ PRACODAWCĘ
Dodatkowe szkolenia
Ciekawe benefity, takie jak: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, oraz imprezy integracyjne.
Przemysł / Produkcja
Stabilna praca
Premie miesięczne Bezpłatna prywatna opieka medyczna Bogaty pakiet socjalny