Operator Maszyn - Pracownik Produkcji

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Obsługa maszyn produkcyjnych
Ustawianie parametrów zgodnie z danym zamówieniem
Terminowe realizowaniem harmonogramu produkcji
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania stanowiska

Zaangażowanie i motywacja do pracy
Chęć podjęcia pracy na dłużej
Umiejętność pracy w grupie
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie mile widziane

Oferujemy

STABILNE ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna
Rozwoju zawodowy w strukturach firmy - rozbudowana matryca kompetencji, od poziomu Ucznia do poziomu Eksperta, za czym idzie wzrost wysokości wynagrodzenia
Ubezpieczenie grupowe finansowane przez firmę
Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy
Dofinansowanie do Karty Multisport
Pakiet szkoleń wewnętrznych
Pracę w przyjaznym środowisku
Przemysł / Produkcja
Praca stała
STABILNE ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna Rozwoju zawodowy w strukturach firmy - rozbudowana matryca kompetencji, od poziomu Ucznia do poziomu Eksperta, za czym idzie wzrost wysokości wynagrodzenia