Operator CNC

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zagórz

Obowiązki:

- obsługa maszyn oraz narzędzi CNC,

- dobieranie materiałów potrzebnych do obróbki,

- dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich zadań,

- doraźne prace serwisowe.

Wymagania stanowiska

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka),

- znajomość gatunków materiałów,

- zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- pełny etat,

- praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku (w godzinach 7-15, 15-23),

- atrakcyjne wynagrodzenie.