Operator / Operatorka Maszyny Produkcyjnej

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR / OPERATORKA MASZYNY PRODUKCYJNEJ

Miejsce: Strefa ekonomiczna WYKROTY

Obowiązki:

  • obsługa maszyny produkcyjnej,
  • realizacja zleceń produkcyjnych wg harmonogramu,
  • wprowadzanie korekt potrzebnych do ustawień maszyny,
  • kontrola jakości wykonanych detali z rysunkiem wykonawczym,

Wymagania stanowiska

OCZEKUJEMY
  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku operatora maszyny produkcyjnej
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

OFERUJEMY
  • stawka od 4500 zł brutto/mies.
  • możliwość rozwoju w firmie z kapitałem zagranicznym
  • dofinansowanie dojazdu do pracy
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
  • benefity zdrowotne i sportowe
  • premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
  • premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy

Adres zamieszkania

Proszę o wypełnienie poniższych informacji.

Prosimy o wyrażenie zgód