OPERATOR CNC

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko :

Miejsce : Strefa ekonomiczna WYKROTY

Obowiązki :

  • realizacja zleceń produkcyjnych wg harmonogramu,
  • wprowadzanie korekt potrzebnych do ustawień,
  • kontrola jakości wykonanych detali z rysunkiem wykonawczym,
  • bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP, ochrony p.poż, ochrony środowiska oraz wymagań ergonomii pracy.

Mile widziane:

  • kilkumiesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora tokarki CNC lub frezarki CNC,
  • znajomości podstaw programowania warsztatowego obrabiarek Fanuc, Siemens itd.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie zawodowe lub inne techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stawka 28 zł brutto/h
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.
  • miłą atmosferę
  • dofinansowanie dojazdu do pracy

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód