Murarz / Zbrojarz / Cieśla szalunkowy - Niemcy, bez języka

Opis stanowiska

  • praca na dużych inwestycjach budowlanych (obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej i inne) w Niemczech ew. w Polsce, zależnie od sytuacji i podpisanych kontraktów,
  • wykonywanie szalunków, prac ciesielskich, murowanie, zbrojenie

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie lub chęć do przyuczenia i podjęcia pracy fizycznej na budowach
  • dyspozycyjność w sezonie budowlanym i poza nim,
  • odpowiedzialność, uczciwość, sprawność fizyczna,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • atrakcyjne stawki godzinowe w Euro,
  • umowa o pracę, okres próbny 3 miesiące, pełne ubezpieczenie,
  • noclegi, dojazd i powrót z kontraktu oraz 1x w roku na święta – koszty po stronie pracodawcy,
  • przeszkolenie, ubrania robocze i inne narzędzia niezbędne do pracy– po stronie pracodawcy,
  • odliczenia od podatku, świadczenia na dzieci, płatne świadczenia urlopowe.