Monter/hydraulik pomp ciepła

Opis stanowiska

Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług OZE poszukuje do swojego zespołu montera pomp ciepła z certyfikatem F-GAZ. Praca na terenie województwa łódzkiego. Od przyszłego pracownika wymagamy praktycznej zanjomości układów hydraulicznych, a także doświadczenia w pracy przy kotłach C.O. oraz pompach ciepła F-GAZ. Misją naszej firmy jest zapewnienie jak największej liczbie osób dostępu do darmowej energii. Dzięki pracy w naszej firmie uzyskasz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także atrakcyjne wynagrodzenie (25 zł/h netto). W naszej firmie wiemy, że równowaga między pracą, a życiem osobistym jest bardzo ważna, dlatego mamy to na uwadze i organizujemy różne imprezy integracyjne dla naszych pracowników. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Wymagania stanowiska

Od przyszłego pracownika wymagamy praktycznej zanjomości układów hydraulicznych, a także doświadczenia w pracy przy kotłach C.O. oraz pompach ciepła F-GAZ. Zakres obowiązków: montaż pomp ciepła, przygotowanie kotłowni, demontaż kotłów.

Oferujemy

Zapewniamy odzież roboczą oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 25zł za godzinę pracy netto.