Monter

Monter

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów w Wykrotach poszukuje pracowników na stanowisko monter

Obowiązki :

  • samodzielna praca na stanowisku pracy
  • prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń
  • przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi
  • przeprowadzanie drobnych prac konserwatorskich, czyszczenie maszyny
  • produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów
  • praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Wymagania stanowiska

Wymagania :
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętności obsługi podstawowych narzędzi
  • zdolności manualnych

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • stawkę od 22,63 zł brutto/h
  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
  • bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
  • dofinansowanie dojazdu do pracy

    DODATKOWO:
    - dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
    - karta Multisport
    - premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
    - premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód