Monter konstrukcji stalowych

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Jedna z wiodących firm na rynku holenderskim i międzynarodowym, która specjalizuje się w budowie/
produkcji ciężkich maszyn budowlanych, górniczych i do robót ziemnych, pilnie poszukuje montera konstrukcji.

Obowiązki:
  • Samodzielny montaż elementów stalowych maszyn na podstawie rysunku technicznego
  • Podnoszenie/szczepienie (MIG/MAG) montowanych elementów
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dbałość o bezpieczeństwo
Wymagania:
  • Doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych monter
  • Ważny certyfikat VCA
  • Czytanie prac wykończeniowych z rysunków technicznych
  • Podstawowe umiejętności spawalnicze w metodzie MIG/MAG
  • Prawo jazdy + własne auto (dodatkowy atut)
  • Wykształcenie techniczne/budowlane będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywny angielski/holenderski (B1-B2)
Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 2 400 - 2 600 euro netto
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania