Monter karoserii autobusów

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Nasz klient, wiodąca firma działająca na terenie całego kraju, lider w dziedzinie bezemisyjnego
transportu pasażerskiego oraz innowacyjnej mobilności.

Obowiązki:
  • Demontaż części karoserii autobusu uszkodzonych po wypadku / stłuczce
  • Demontaż i montaż oświetlenia
  • Naprawa karoserii (szpachlowanie, szpachlowanie itp.)
  • Montaż naprawianych części karoserii
  • Przygotowanie zamontowanych części karoserii do malowania / lakierowania

Wymagania:
  • Doświadczenie z samochodem osobowym / autobusem mechanik,blacharz
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi do obróbki metali
  • Prawo jazdy + własne auto (dodatkowy atut)
  • Komunikatywny angielski/holenderski (B1-B2)
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie 1800 - 2 100 euro netto
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania