Monter Maszyn Budowlanych

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Firma jest wiodącym holenderskim producentem podnośników nożycowych. Szeroką gamę produktów firmy wyróżnia najszerszy zakres wysokości wind przy zachowaniu takich wartości jak solidność i bezpieczeństwo.

Obowiązki:
  • Montaż podnośników nożycowych na podstawie instrukcji
  • Kontrola dostarczonych komponentów
  • Zgłaszanie problemów
  • Dbałość o bezpieczeństwo
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowiskach takich jak: monter maszyn budowlanych, elektryk itp.
  • Wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki, elektroniki
  • Prawo jazdy + własne auto (dodatkowy atut)
  • Komunikatywny angielski/holenderski (B1-B2)
Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 1800 - 2 100 euro netto
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania