Monter + spawacz konstrukcji stalowych

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Naszym Klientem jest jedna z renomowanych firm specjalizujących się w konstrukcjach stalowych. Firma produkuje konstrukcje wykorzystywane przy budowie hal przemysłowych, basenów, hal sportowych oraz w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym. Firma produkuje również schody, podesty, balkony oraz balustrady balkonowe. Obecnie poszukują doświadczonych monterów/spawaczy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji wielkogabarytowych w oparciu o rysunek techniczny
  • Doświadczenie w spawaniu stali węglowej
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego oraz spawanie stali metodą MIG/MAG
  • Prawo jazdy + własne auto (dodatkowy atut)
  • Komunikatywny angielski/holenderski (B1-B2)
Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 2 000 - 2 400 euro netto
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania