Mechanik samochodów osobowych/autobusów

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Naszym klientem jest firma świadcząca usługi transportu publicznego na terenie Amsterdamu i okolic. Zatrudnia ponad 5000 pracowników różnego pochodzenia – wierzą oni, że zróżnicowany zespół podejmuje lepsze decyzje. Planują przesiąść się na autobusy elektryczne w niedalekiej przyszłości. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko mechanik samochodów turystycznych/autobusów.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy (preferowany mechanik autobusów) lub jako mechanik pojazdów użytkowych w przedsiębiorstwie komunikacji miejskiej
  • Masz doświadczenie z silnikiem Diesla (znajomość elektryki będzie plusem)
  • Znasz komputerowe systemy/programy diagnostyczne
  • Komunikatywny angielski/holenderski
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane również C i D własne auto (dodatkowy atut)
Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 2200 - 2800 euro netto/mies.
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania