Malarz natryskowy

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Malarz Natryskowy

Firma jest wiodącym specjalistą w śrutowaniu, malowaniu i piaskowaniu różnych powierzchni takich jak konstrukcje stalowe, rury, kominy, zbiorniki, urządzenia i mosty. Praca odbywa się w środowisku przemysłowym, więc bądź przygotowany na narażenie na hałas i kurz.

Za co jesteś odpowiedzialny ?

  • Kontrolujesz sprzęt, narzędzia i ustawienia kolorów
  • Sprawdzasz grubość warstwy farby
  • Malujesz konstrukcje za pomocą pomp Graco/Wagner
  • Możesz być również poproszony o wykonanie zadań natryskowych

Wymagania:

  • Doświadczenie malowaniu natryskowym dużych materiałów i konstrukcji (min 4-5 lat)
  • Dobieranie farb wieloskładnikowych, ustawienie pompy i sprawdzanie grubości
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy + własne auto (dodatkowy atut)
  • Komunikatywny angielski/holenderski (B1-B2)
Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 2 000 - 2 400 euro netto
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

Adres zamieszkania