Magazynier

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Magazynier

Opis stanowiska

Kompletacja oraz pakowanie zamówień produkcyjnych
Ilościowa i jakościowa kontrola odbieranego produktu
Nadzór nad rozładunkami
Przygotowanie przepływu towarów i dokumentów magazynowych
Załadunek wyrobów gotowych oraz przyjęcia surowca
Dbanie o porządek na magazynie
Praca z odpadami

Wymagania stanowiska

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Aktualne uprawnienia UDT
Mozliwość do pracy na dwie zmiany
Dobra organizacja pracy

Oferujemy

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie stałe plus premie
Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)
Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego
Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.
Przemysł / Produkcja
Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej firmie
Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie stałe plus premie Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego) Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.