Magazynier UDT SOT Poznań

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pracy i Rekrutacji z licencją wydaną przez Marszałka województwa podlaskiego (nr. 15987). Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Opis stanowiska

Projekt Plus HR to agencja pracy o ogólnopolskim zasięgu z biurami regionalnymi. Znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia.
Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.
Nasze rozwiązania obejmują systemy motywacyjne, takie jak konkursy, premie stażowe oraz inne formy gratyfikacji, które wspierają rozwój i zaangażowanie pracowników.

Układanie palet towarów zgodnie z informacją na skanerze
  • Odwóz zamówienia we wskazane miejsce
  • Dwa rodzaje pomieszczeń magazynowych, temperatura w pierwszym od +2 do +4 ℃, w drugim od +10 do +18 ℃
  • Dwie płatne przerwy po 15 min
  • Dowóz zamówienia we wskazane miejsce

Wymagania stanowiska

  • gotowość do pracy na dłuższy okres
  • praca dla wszystkich
  • gotowość do pracy z udzwigiem (kartony z mlekiem, keczupem, etc.)
  • wymagana podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność odczytywania polskich komunikatów ze skanera
  • uprawnienie UDT

Oferujemy

  • Miejsce pracy -  ul. Jasielska 8 a, Poznań
  • Praca w hurtowni spożywczej na 3 zmiany: 06-14, 14-22, 22-06
  • Kobiety mogą pracować tylko dzienne zmiany 06-14, 14-22
  • Wynagrodzenie 29 zł brutto/h + 1 zł bonus akordowy uzależniony od kierownika hurtowni
  • 33,74zł brutto/h– stawka za pracę w nocy
  • 39zł brutto/h –stawka za pracę w weekendy (o ile weekend jest 6 i 7 dniem pracującym)
  • 2 płatne przerwy po 15 min
  • do dyspozycji stołówka, szatnie damskie, męskie, lodówki, mikrofale
  • pracownicy mogą kupować  towary po cenach hurtowych
  • nadgodziny przewidywane po uzgodnieniu
  • organizujemy stabilną, stałą pracę
  • zapewniamy pracę od zaraz

      TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

      • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
      • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
      • Możliwość awansu zawodowego

      Adres zamieszkania