Magazynier Skawina

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Magazynier

Miejsce pracy: Skawina

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • praca na magazynie,

  • przyjmowanie i wydawanie towaru,

  • pomoc przy rozładunku,

  • rozliczanie towaru.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy na magazynie,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • na podstawie umowy zlecenia (13 zł netto/h),

  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.