Magazynier Inpost WOLA BYKOWSKA

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pracy i Rekrutacji z licencją wydaną przez Marszałka województwa podlaskiego (nr. 15987). Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Opis stanowiska

Praca dla lidera usług kurierskich na stanowisku Magazynier

Praca magazynowa w systemie fulfilment, kompletowanie paczek na magazynie fashion. Lekkie, nieduże paczki. Pakowanie tekstyliów, akcesoriów. Na podstawie zamówienia należy zbierać odpowiednie towary i przewozić wózkiem do miejsca pakowania. Kompletowanie paczek, skanowanie towarów przy wkładaniu do przesyłki.

  • kompletacja zamówień, skanowanie
  • praca zespołowa, wykonanie zleceń
  • praca według standardów jakościowych

Praca w systemie zmianowym, po 8, 10 lub 12 godzin. Grafik zmian ustalany na  tydzień w zależności od wolumenów zleceń.

Wymagania stanowiska

  • dobra kondycja fizyczna – pracownicy muszą dużo chodzić, dobre zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w niedziele

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie 27,70 zł brutto/godz. + PREMIA nawet do 400 zł
  • Stawka po dwóch miesiącach: 28,20 zł brutto/h
  • Stawka po czterech miesiącach: 28,70 zł brutto/h
  • Stawka po sześciu miesiącach 29,20 zł brutto/h
  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia
  • Praca zmianowa od 06:00 -14:00, 14:00-22:00
  • UWAGA! Możliwość nadgodzin, nawet do 10H dziennie!
  • Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie
  • Pracę w bardzo przyjaznym zespole
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

Adres zamieszkania