Magazynier - wysokie składowanie

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Załadunkiem i rozładunkiem towarów
Dowozem materiałów na stanowiska robocze
Raportowaniem stanów magazynowych
Przygotowywaniem dokumentów transportowych
Obsługą magazynu wysokiego składowania

Wymagania stanowiska

Doświadczenie na wskazanym stanowisku
Uprawnieniach do obsługi wózków widłowych (wózek podnośnikowy przedni - czołowy), oraz doświadczeniu w ich obsłudze
Dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym - od poniedziałku do piątku
Dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio przez Pracodawcę
Pakiet Socjalny (ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą i premia świąteczna)
Szkolenia i możliwości rozwoju
Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej.
Przemysł / Produkcja